- Duyurular

Federasyonumuzdan Müsabaka Duyurusu!

Ülkemizde uygulanan Covid-19 Pandemisi önlemleri 2020 yılı içeresinde Federasyonumuz faaliyet takviminde yer alan müsabakalarda aksamalara sebep olmuştur. Faaliyet Programımızda öngörülen Büyük Erkek / Bayan Kategorilerinde Açık Hava puta koşusu Türkiye Şampiyonası yapılması planlanmaktadır.

Covid-19 Pandemisi önlemleri sebebi ile kısıtlı sayıda sporcu katılımıyla gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Şampiyona öncesi 17-18 Ekim ve 23-24 Ekim tarihlerinde bölgesel olarak belirlenecek illerde guruplar halinde, günübirlik sıralama müsabakaları düzenlenecektir.

Bütün Bölgesel müsabakaların tamamlanmasından sonra Türkiye sıralama listesi oluşturulacaktır. Bu listeden ilgili kategorilerde sıralamaya giren sporcular yayımlanacak şartnamede belirtilen kişi sayısınca Türkiye Şampiyonası finaline katılmaya hak kazanacaktır. Söz konusu müsabakanın alınacak önlemler sayesinde sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için Kulüplere kontenjan verilecek, ferdi lisanslı katılımlara bu müsabakada müsaade edilemeyecektir.

Verilecek kontenjanın ve bölgelerin belirlenmesi için ilgili müsabakaya katılacak kulüp yetkililerinin basvuru@tgtof.org adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. (Sporcular mesaj atmamalıdır) Atılacak mesajda Kulüp Adı ve İl belirtilerek, hangi kategorilerde katılım yapılacağı bilgisi yazılmalıdır. Müracaatlarda Federasyonumuzca 2020 Kulüp Vizelerinin yapılmış olması ve Sporcu Lisanslarının da 2020 vizeli olması şartı aranmaktadır.

Son başvuru tarihi 4 Ekim 2020 Pazar günü saat 24:00 a kadardır. Kontenjan belirlenme sürecinden sonra müsabaka şartnamesi yayınlanarak kesin kayıtlar alınacaktır. Bölgesel müsabakaların gerçekleştirileceği iller: İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Tokat.

Fotoğraf: turksporu.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir